anyStarr gdzie jest...

Brand Meet Influencer, aby wspólnie tworzyć historie

Z dumą ogłaszamy, że współpracujemy ze wszystkimi aspirującymi influencerami! Nie pozwól, aby małe następstwa powstrzymały Cię od złożenia wniosku. Oferujemy różne możliwości dla wszystkich rodzajów influencerów, niezależnie od liczby ich followersów na całym świecie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Popieraj swoje ulubione marki

Rozwijaj swoje Obserwujący

Wypłata zarobków

Obsługa mobilnego czatu na żywo

Podpisać się
Twoje ulubione marki

Połącz się bezpośrednio z ponad setką marek. Marki chcą tworzyć historie razem z influencerami takimi jak Ty – którym konsumenci ufają, ufają Twoim szczerym radom na temat produktów.

Rosnąć Twoi obserwatorzy

Współpracując z setkami globalnych marek w ramach ekscytujących kampanii (np. kampania darmowych próbek, kampania afiliacyjna, kampania stałej prowizji, itp.), możesz dotrzeć do większej grupy ludzi i poszerzyć swoje wpływy.

Zyski Wycofanie

Nigdy nie pobieramy procentów, a korzystanie z naszej platformy jest całkowicie bezpłatne. zyskasz szacunek za swoje autentyczne treści tworzone z pasji i kreatywności. Po uruchomieniu otrzymasz zapłatę!

mobilny Czat na żywo Wsparcie

Dbamy o naszych influencerów i zobowiązujemy się do zwiększania doświadczenia influencerów, którzy współpracują z markami. Nasz zespół wsparcia na czacie na żywo jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozpoczęciu współpracy i realizacji kampanii, kiedy tylko będziesz potrzebował wsparcia.

Previous
Next

Odkryj więcej kampanii w tych kanałach

Witamy w anyStarr

Zacznij zarabiać na swoim wpływie w 3 prostych krokach:

Zapisz się &
Wybierz kampanię

Zarejestruj się u nas i zacznij filtrować setki kampanii, aby odkryć możliwości, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom.

Utwórz zawartość
& Zatwierdź

Zacznij tworzyć piękne, markowe treści, które z pewnością spodobają się Twoim zwolennikom.

Zdobądź nagrodę

Zakończysz kampanię, a my zaksięgujemy Twoją wpłatę. Jesteś w dobrych rękach!

Dołączć do naszego anyStarr Społeczność