Potrzebuję pomocy?

FAQ

Jesteśmy międzynarodową platformą dla influencerów z łatwym do naśladowania przepływem pracy od rejestracji po nagradzanie. Jesteśmy tutaj, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy i wątpliwości związane z monetyzacją, współpracą, zaangażowaniem w mediach społecznościowych, abyś mógł po prostu cieszyć się współpracą z wieloma markami!​

Dzięki naszej mnogości marek partnerskich z całego świata z pewnością znajdziesz kampanie odpowiadające Twoim zainteresowaniom, niszowym i wnoszącym niesamowitą wartość dla swojej społeczności oraz uzyskując różne korzyści dla siebie.

Możesz do nas dołączyć, klikając „Zarejestruj się” na stronie głównej. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz i potwierdź swój adres e-mail.

Po zakończeniu weryfikacji zostaniesz przeniesiony do pulpitu nawigacyjnego, dzięki czemu możesz zacząć przeglądać wiele kampanii!

Każdy może do nas dołączyć! Jedyną zasadą jest posiadanie konta na Instagramie/YouTube, kreatywne pomysły i silna obecność w sieci!

Nie ma znaczenia, jakie jest Twoje pochodzenie lub nisza – dzięki naszym starannie dobranym kampaniom będziesz mógł skorzystać i zapewnić wartość swojej społeczności.

Po zarejestrowaniu się u nas odkryjesz tablicę kampanii.

Możesz wybrać dowolną kampanię, postępować zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami, publikować sponsorowane treści na swojej stronie w mediach społecznościowych i otrzymać nagrodę!

Po wykonaniu wszystkich kroków w wybranej kampanii i zaangażowaniu odbiorców w mediach społecznościowych, będziesz mógł poprosić o śledzenie swoich zarobków. Twoje zarobki będą zależeć od liczby polubień, tagów, udostępnień i komentarzy otrzymanych przez Twoje posty.

Uprzejmie prosimy o cierpliwość, ponieważ odebranie danych zajmuje trochę czasu. Po kilku tygodniach powinniśmy ogólnie wiedzieć, jak sobie radziłeś.

Oczywiście nie! Możesz wybrać tylko te, które Ci się podobają i które pasują do Twoich treści. Chcemy, abyś pozostał autentyczny i wierny sobie.

​Możesz nawet przeglądać kampanie bez rejestracji – tylko po to, by to sprawdzić! Kliknij kartę Kampanie na stronie głównej.