Atome X Sklep z twarzami!

Case Studies - atome X The Face sklep

Krótki opis kampanii

Atome szukał sposobu, aby popchnąć kampanię swojego partnera SHEIN w bardziej organiczny i opłacalny sposób. Poprzez wpływowe osoby na Instagramie, Atome chciał, aby więcej użytkowników dowiedziało się o ich rozwiązaniu Kup teraz, zapłać później (BNPL), jednocześnie podkreślając, że stylowa moda nie musi być droga. Zespół Atome był otwarty na wszelkie pomysły na kampanie, które moglibyśmy przyjąć, o ile były w stanie osiągnąć docelowy wskaźnik KPI i były zgodne z wytycznymi marki.

Nasze podejście

Przeprowadziliśmy burzę mózgów na różne sposoby zbudowania tej kampanii, a następnie wymyśliliśmy podpis „Posiadaj swoje aspiracje. Ty to robisz”. Czuliśmy, że zawiera to esencję, którą Atome starał się przedstawić, gdzie wpływowe osoby miały swobodę tworzenia unikalnych treści i wyglądu, jednocześnie promując markę. Ponadto chcieliśmy pokazać poczucie wzmocnienia, w którym jednostki nie są już ograniczone swoimi finansami, aby osiągnąć swoje cele i aspiracje.

W kierunku wpływowych osób, przyjęliśmy podejście piramidowe, w którym celowaliśmy w mieszankę wpływowych osób z różnych zakresów, aby uzyskać dobre połączenie wskaźników zaangażowania i wyświetleń.

W przypadku tej kampanii musieliśmy ukończyć kampanię w ciągu miesiąca od jej rozpoczęcia, aż do zatwierdzenia i opublikowania postów przez influencerów. Dzięki przejrzystej komunikacji i gotowej mieszance influencerów, z którymi współpracowaliśmy w przeszłości, udało nam się dobrze zrealizować rezultaty w określonym czasie.

Nie. Influencerów

25

Kraj docelowy

Singapur, Malezja

Całkowita liczba wyświetleń

168,170

Całkowite zaangażowanie

14,501

Kampania
Stopień zaangażowania

8.62%

Recent Comments

    Comments are closed.